Zaloguj się, aby mieć szybki dostęp do najlpeszych ofert. Zarejestruj się, jeśli nie masz konta.

Terminal Światłowodowy DASAN H640GV Prawie Nowy OKAZJA! Prywatne

tydzień temu Komputery Warszawa   37 wyświetleń

50 zł

  • img
  • img
  • img
  • img
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 50 zł

DASAN H640GV

DASAN GPON ONT H640GV-03 to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. W załączniku znajduje się testy wydajności ONT-a dla różnych typów ramek, który potwierdza wysokie osiągi.

H640GV-03 wyposażone jest w 4-porty LAN 10/100/1000 oraz 2 porty VoIP/FXS dla prtokołu SIP/MGCP. Ma możliwość uruchomienia funkcji Routera z NAT dla zdefiniowanych przez administratora portach.

Monitorowanie:

  • Czasu pracy (Uptime) urzadzęnia od ostatniego restartu prądowego oraz czasu pracy w sieci PON;
  • Poziom sygnału dla fali 1490nm wysyłanego przez OLT
  • Poziomu sygnału nadawanego przez ONT do OLT-a 1310nm
  • Mocy optycznej - możliwość ustawienia poziomów alarmowych dla sygnału optycznego informujących o zbyt dużej lub niskiej mocy optycznej
  • Odległości ONT do OLT w metrach
  • Stanu portów LAN
  • Aktywnych adresów MAC
  • grupy multicastowych oglądanych na podpiętym dekoderze STB
  • powód rozłączenia (ONT wyłączone z prądu, przecięty światłowód między ONT a OLT)
  • adresu IP uzyskany przez DHCP dla interfejsów IP ONT-a
  • wersji firmwaru (aktywna oraz standby)
  • Stanu bramki VoIP oraz portów FXS (odłożona słuchawka, rozmowa w trakcie, podniesiona słuchawka)
  • oraz wiele więcej
  • Konfiguracja i provisioing z OLT:
  • Limitowanie pasma (traffic shapping) w kierunku od OLT do ONT per port LAN lub grupa portów;
  • Limitowanie pasma (traffic shapping) w kierunku od ONT do OLT per port lub grupa portów LAN;
  • Gwarantowanie pasma w upstream, możliwość określenia pasma gwarantowanego oraz dodatkowego
  • Możliwość filtrowania grup multicastowych per port LAN na ONT (Conditional Access)
  • Określenie maksymalnej liczby grup multicastowych oglądanych na porcie LAN
  • Możliwość wysłania multicastu w kierunku OLT
  • Wsparcie dla QinQ
  • Możliwość filtrowania VLAN-ów docierających do ONT
  • Wsparcie dla translacji (mappowania) VLAN-ów w obu kierunkach
  • Wsparcie dla portu hybrydowego: 1 VLAN nietaggowany; pozostałe VLAN-y na porcie jako taggowane
  • Możliwość dowolnej konfiguracji portów LAN – wymuszanie prędkości oraz wyłączanie
  • Możliwość określenia liczby aktywnych adresów MAC per port LAN na ONT
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC autoryzowanych do transmisji per port LAN (static adres MAC),
  • Możliwość przypisania listy adresów MAC zablokowanych do transmisji per port LAN
  • Konfiguracji portu WAN na ONT z poziomu OLT-a
  • Wsparcie dla funkcji routera z NAT dla całego ONT lub dla grupy portów
  • Wsparcie dla klienta PPPoE na ONT

Specyfikacja:

  • GPON B+ TX (1310nm burst-mode): +0.5dBm ~ +5dBm
  • GPON B+ RX (1490nm): -8 dBm ~ -28dBm
  • LAN: 4x10/100/1000 Base-TX
  • FXS: 2xFXS (VoIP) POTS
  • Port Optyczny: SC/APC z Ochroną Patchcordu i Adaptera (Laser Lock)
  • Przeciążenie odbiornika 1490nm: Sygnał mocniejszy niż -8dBm
  • Zasilanie: 12V/1A

Na sprzedaż posiadam bardzo mało używany (około tygodnia), w pełni sprawny technicznie terminal światłowodowy DASAN H640GV. Ślady zarysowań powstały podczas magazynowania sprzętu w jednej wspólnej skrzyni. Nie posiadam zasilacza, zasilacz jaki jest wymagany to napięcie 12V i moc (przynajmniej) 1A (12 W).

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Mokotów - Sadyba), wysyłka w cenie 15.00 PLN po wcześniejszej wpłacie na konto.